Demoliční činnost » Demontáže konstrukcí

Demontáže konstrukcí

Potřebujete něco rozebrat, převést a zase složit? Navrhneme Vám nejoptimálnější postup a zajistíme kompletní servis. Máme v tomto oboru již dlouhou tradici. Díky našemu postupnému růstu a získaným zkušenostem, patříme dnes k málo firmám v České republice, které zvládají i demontáže, převozy a zpětné montáže průmyslových hal, stožárů, rozhleden, schodišť a ocelových staveb a komínů.

            Zajistíme Vám kompletní dodávku prací, včetně následné přípravy pro další stavební činnosti, kterou jsme schopni též zajistit.

            Spolupráce s námi začíná přípravnou fází, ve které Vám zpracujeme plán prací a ochotně poskytneme potřebné informace. Rádi Vám pomůžeme s vyřízením nezbytných povolení na úřadech.

            Naše firma Vám samozřejmě zajistí i odstranění veškerých odpadů v souladu s platnými zákony a předpisy, takže zajistíme recyklaci v místě demontáže nebo odpad odvezeme na recyklační středisko.

            Po dokončení prací, dle Vašeho přání, upravíme terén tak, aby na něm mohla probíhat nová výstavba, nebo jej zatravníme či osadíme stromy a keři.