Úklidy » Úklid po úmrtí

Úklid po úmrtí

Specializujeme se na úklidy po úmrtí. A to ať se jedná o úklid po úmrtí přirozenou smrtí, tak i na úklidy po úmrtí násilnou trestnou činností.

            Pokud tělo zemřelého zůstane v bytě, či jiném uzavřeném prostoru, delší dobu, postupně pronikne zápach do všech pokojů, věcí, vybavení a nábytku silný. Tyto tzv. mrtvolné jedy bývá velmi obtížné odstranit. Proto je ve většině případů nutné vyhodit většinu vybavení, oškrábat zdi, vytrhat podlahy a provést důkladnou dezinfekci (dezodorizaci).

  • Máme bohaté zkušenosti s vyklízením bytů, ve kterých několik dnů až týdnů ležely pozůstatky po zesnulých
  • Překážkou pro nás není silné znečištění ani kontaminované prostory po úmrtí osoby
  • Ohleduplný a citlivý přístup našich zaměstnanců je samozřejmostí

            Součástí vyklízení po zesnulém je přistavení kontejneru, vynošení nepotřebných věcí, úklid i odvoz odpadu na skládku. Navíc provádíme dezinfekci objektu před vyklízením a ještě jednou po vyklízení. Zbavíme Vás starého nábytku, elektrospotřebičů, vybavení, oblečení a jiných pozůstalostí. Samozřejmě bude jen na Vás, které věci si necháte.

            V rámci vyklízení po zemřelých zajišťujeme také dezinfekce a neutralizace zápachů – zbavíme Vás i škodlivých mikroorganismů, které vznikají při rozkladu tkání. Díky tomu budou prostory znovu obyvatelné během několika málo dnů. 100% odstranění všech pachů je trvalé.

            Zajistíme Vám i úklid po problémových nájemnících, ten to úklid si kolikrát nezadá s úklidem po zesnulém.